Vergoeding stagemeesters 2020-2021
Geachte collega
Tijdens de vergadering van de NCAZ van 8/6/2020 werd dit dossier i.v.m. de vergoeding van de stagemeesters goedgekeurd.
met collegiale groeten, het ASGB-bestuur
Geachte collega
Tijdens de vergadering van de NCAZ van 8/6/2020 werd dit dossier i.v.m. de vergoeding van de stagemeesters goedgekeurd.
met collegiale groeten, het ASGB-bestuur
In 2024 startte een nieuw financieringsmodel voor de huisartsgeneeskunde, naast de betaling per prestatie en het forfaitaire systeem: de New Deal. Dit systeem houdt het midden tussen de twee bestaande systemen en bestaat uit drie financieringsstromen: betaling per prestatie, capitatiefinanciering en premies.
Indien u zich nog wil aanmelden in 2026 voor dit systeem, zijn er nog twee momenten waarop dat kan:
Dit boek dat is gebaseerd op het werk van het International Congress of Breast Disease Centres, biedt een uitgebreid overzicht van hoe je, waar je ook woont, een borstkankercentrum kunt opzetten of verbeteren.
Het is geschreven door een multidisciplinair team van meer dan 100 deskundigen uit 25 landen, waaronder Dr. Didier Verhoeven van AZ Klina.
Op zaterdag 9 mei vindt het 13de Symposium Medische Wereld plaats in Brussel.
De topics zijn: debat gezondheidszorg, ziekenhuishervorming, Keynote Alain Remue, Esthetische geneeskunde, levenseinde, masterclass communicatie, financiën, enz.
Ook vertegenwoordigers van ASGB/Kartel zullen present zijn.
Locatie : Faculteit Geneeskunde VUB, Laarbeeklaan 103, 1090 Jette
Tijdstip: 9 mei vanaf 9u30